Oferta

Ośrodek Terapii Traumy „Oddech” organizuje profesjonalne szkolenia prowadzone przez  wysokiej klasy specjalistów pracujących na co dzień z dziećmi, które doświadczyły traumy.

Następne zbliżające się warsztaty tematyczne:

Regulacja emocji a przywiązanie, odbędą się w Warszawie w niedzielę 14.04.2019 roku (szczegóły w zakładce warsztaty tematyczne)

Artykuły St. Porgesa do pobraniaTeoria Poliwagalna oraz Neurocepcja

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów aktywizujących uczestników poprzez pracę w grupach, dyskusje i ćwiczenia. Uczestnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych.

Naszym atutem jest elastyczność i umiejętność dostosowania szczegółów do organizacyjnych i merytorycznych potrzeb klienta. Program każdego szkolenia oraz forma jego realizacji jest dostosowana do potrzeb uczestników.

Rozumiemy, że sukces szkolenia i warsztatów zależy przede wszystkim od umiejętności i kompetencji wykładowców. Możemy pochwalić się stałym zespołem najlepszych specjalistów z dziedziny psychologii i traumatologii, zajmujących się na co dzień straumatyzowanymi dziećmi i ich opiekunami. Osobami systematycznie dokształcającymi się w najlepszych ośrodkach w Europie u światowych specjalistów z dziedziny traumy, takimi jak Bessel van der Kolk, Ellert Nijenhuis, Peter Levine i wielu innych.

 

cropped-OTT-logo-2.png